O nas

Device Slider

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku od badań marketingowych a  w tym badań rynku. Jednym z istotnych aspektów okazały się badanie realizowane w internecie polegające na pozyskiwaniu danych pierwotnych od respondentów. 

Z biegiem czasu zauważyliśmy rosnące potrzeby Klientów na kolejne usługi internetowe. Doprowadziło nas to do rozszerzenia oferty o nowe usługi związane z projektowaniem i realizacją stron www, sklepów internetowych, aplikacji webowych. Zajmujemy się także identyfikacją wizualną oraz marketingiem i reklamą w sieci.

Doświadczenie i wiedza zdobyte dzięki badaniom rynku każe nam traktować strony internetowe nie tylko jako wizytówkę firmy, ale przede wszystkim jako potężne narzędzie marketingowe decydujące o sukcesie firmy nie tylko w Internecie.

 Działamy zawsze w oparciu o dobry research i sprawdzone metody marketingowe. 

Cenimy przejrzystość, efektywność i uczciwość, dlatego pracujemy w oparciu o metodę SCRUM. Wierzymy, że jest ona podstawą do zbudowania długotrwałej a przede wszystkim owocnej współpracy. 

Rozumiemy biznes naszych Klientów. Pragniemy dostarczać Wam produkty najwyższej jakości odpowiadające rosnącym wymaganiom rynku w zakresie usług i produktów internetowych. 

Twój sukces jest naszym wyzwaniem. Zbuduj z nami Rakietę Webową dla Twojego biznesu.