STARTUJ TERAZ
RAKIETY WEBOWE

rebranding

Budowa silnej i solidnej marki to stały proces. Identyfikacja Wizualna to jego podstawowe narzędzie.
Firma przechodzi przez różne fazy rozwoju. Identyfikacja Wizualna musi być ich reprezentacją.

Stare logo, chaos w materiałach marketingowych czy repozycjonowanie marki mogą być powodem do rebrandingu. 

TWOJA MARKA

rebranding Rakiety Webowej

Marka stanowi centralny element polityki każdej firmy działającej na rynku w otoczeniu konkurencyjnym. Stabilna i silna marka przekłada się na lojalność klientów oraz wzrost sprzedaży. Siła danej marki zależy od tego, w jakim stopniu jest ona obecna w świadomości konsumentów.

Logotyp

Logotyp stanowi zasadniczy element logo ale nie wyczerpuje jego struktury. Logotyp jest tekstualnym elementem identyfikującym firmę. Stanowi nazwę firmy lub marki w portfolio firmy. Elementami kluczowymi dla stylizacji logo są: krój pisma, jego wielkość oraz  kolorystyka.

Sygnet

Sygnet jest graficznym elementem identyfikacji wizualnej firmy. Ze względu na przekaz pozawerbalny odnosi się bezpośrednio do emocji odbiorcy, wywierając istotny wpływ na świadomość marki.

Tagline

Tagline (slogan) to przekaz werbalny stanowiący hasło reklamowe czy slogan firmy. jest dopełnieniem logotypu. W zależności od przyjętej strategii marketingowej może określić działanie firmy lub oddziaływać na sferę emocjonalno-wolicjonalną odbiorcy unikatowym sloganem.

Księga Znaku

Zwieńczeniem działań związanych z identyfikacją wizualna firmy jest Księga Znaku. W  Księdze Znaku zawarte są szczegółowe zasady określające budowę logo oraz sposobów jego użycia oraz sytuacji wykluczenia określonych zastosowań. Księga Znaku zawiera warianty kolorystyczne dla określonych kontekstów reklamowych, sposobów reprodukcji dla konkretnych mediów (poligrafia, Internet, reklama telewizyjna, reklama LED itp. Księga Znaków stanowi więc podstawowe narzędzie do budowania przekazu reklamowego każdej firmy.

RAKIETY WEBOWE

identyfikacja wizualna

wizytówki, papier i koperty firmowe, graficzne szablony pism

pendrive, torby, kubki, kalendarze, notatniki, długopisy

etykiety, pudełka, torby

szablony prezentacji, postów na kanały social media 

nieruchomości, auta, odzież pracownicza, identyfikatory i inne

baza czeka na kontakt

startuj teraz

Wybierz preferowaną formę kontaktu. Opiekun Klienta skontaktuje się z Tobą w celu Identyfikacji Potrzeb. Przygotujemy indywidualną ofertę odpowiadającą potrzebom Twojego biznesu. 

kontakt

Prześlij nam swoje oczekiwania dotyczące projektu: napisz, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego. w załączniku możesz dodać specyfikację zlecenia. Baza czeka na kontakt