STARTUJ TERAZ
internetowa strona

WEBSTARTER
dla Twojej firmy

Rozpocznij z nami swój biznes w sieci.

Webstarter to pakiet startowy dedykowany dla małych
i średnich firm.

Zbuduj z nami Rakietę webową dla Twojego biznesu.

WEBSTARTER

wszystko czego potrzebujesz
na start

Webstarter jest formą witryny internetowej dedykowaną małym i średnim firmom jako pakiet startowy. Logo, teksty, grafika, marketing i reklama – wszystko czego potrzebujesz na start.

identyfikacja wizualna

Identyfikacja Wizualna to podstawowe narzędzie w działaniach marketingowych. Nazwa oraz logo (logotyp, szyld, slogan), dobrze zaprojektowane, mogą skutecznie wpływać na świadomość marki i budowanie jej tożsamości w umysłach odbiorców. 

teksty na stronę

Teksty na stronie internetowej powinny trafnie opisywać oferowany produkt czy usługę. Powinny też zainteresować potencjalnego odbiorcę i wzbudzić w nim pożądanie. Oprócz tego, kluczowe jest ich przygotowanie zgodnie z SEO, by skutecznie pozycjonować ofertę w wyszukiwarkach. 

marketing i reklama

Samo narzędzie nie wystarczy. Należy też skrupulatnie zaplanować ścieżkę po której klient będzie prowadzony uwzględniając różne kanały. Dzięki przygotowanej strategii i realizacji działań reklamowych, możliwe jest łatwe dotarcie do potencjalnego odbiorcy i jego zmiana w klienta, który płaci. 

łatwa rozbudowa

Pomożemy Ci łatwo rozbudować Twoją stronę firmową, uwzględniając potrzeby i cele biznesowe. Możesz zacząć od prostej wizytówki internetowej typu one page i konsekwentnie rozbudowywać stronę o kolejne zakładki czy funkcjonalności. Twoja strona internetowa będzie rozwijać się wraz z Twoim biznesem. 

WEBSTARTER

ekwipunek startowy
Twojej firmy

strony zbudowane w oparciu o sprawdzony model marketingowy AIDA: Attention (uwaga), Interest (zainteresowanie), Desire (pożądanie), Action (działanie)

struktura i dobór treści przyjazny dla wyszukiwarek

dobór czcionki i kolorystyka odpowiednia dla branży | atrakcyjna i niepowtarzalna wizualna warstwa projektu

desktop, laptop, tablet, mobile - pełna kontrola nad treścią i funkcjonalnością

intuicyjna nawigacja, łatwość użytkowania, czytelna struktura treści

optymalizacja wyświetlania strony w przeglądarkach

baza czeka na kontakt

startuj teraz

Wybierz preferowaną formę kontaktu. Opiekun Klienta skontaktuje się z Tobą w celu Identyfikacji Potrzeb. Przygotujemy indywidualną ofertę odpowiadającą potrzebom Twojego biznesu. 

kontakt

Prześlij nam swoje oczekiwania dotyczące projektu: napisz, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego. w załączniku możesz dodać specyfikację zlecenia. Baza czeka na kontakt